Strona główna > Promocje na aparaty > Kalendarz tanich zakupów - sierpień, miesiącem promocji na aparaty

 

Czy zastanawialiście się kiedyś decydowaliście się na zakup poszczególnych produktów, dokładnie w jakiej porze roku? Warto się dowiedzieć o tym kiedy warto kupować. Taką możliwość możecie sprawdzić, jeśli zapoznacie się z naszym wpisem. Istnieją pewne tendencję zakupowe, które są podtrzymywane. My podpowiemy Wam kiedy w ciągu roku warto kupować bez obaw o przepłacanie.

Czy wiesz, że gazetka polo prezentuje najlepsze promocje?

Terminarz zakupów

Styczeń

To najlepszy okres na kupowanie jesiennych i zimowych ubrań. W tym miesiącu na półki wchodzi wiosenna kolekcja a więc sklepy chcą zrobić miejsce na nowe rzeczy więc inne sprzedają po prostu taniej. Obniżki mogą sięgnąć nawet do 70%. Na początku roku można także kupić urlop w ciepłych krajach.

Luty

Początek lutego to czas wyprzedaży kolekcji jesień zima. Na koniec promocji warto kupić garnitur ponieważ wtedy również pojawi się dobra cena. W lutym oczywiście pojawiają się wyprzedaże roczników samochodów oraz opon,.

Marzec

To okres między feriami i wakacjami, a więc musi się pojawić nieco lepsza cena na plecaki i walizki, mniej zapłacimy za narty, sprzedawcy szykują bowiem do sprzedaży rowery.

Kwiecień

Jeśli będzie to miesiąc z Wielkanocą taniej powinny się pojawić akcesoria związane ze świętami - promocje wielkanocne w gazetkach -, w kwietniu rozpoczyna się również wyprzedaż międzysezonowa. Taniej kupimy między innymi sneakersy.

Maj

W maju pojawiają się produkty związane z dniem Matki, promocje obejmują ubrania, akcesoria, perfumy, torebki czy portmonetki.

 

Czerwiec

Gdy mamy za oknem ciepło spadają ceny na zimowe wyjazdy. Gdy zbliża się dzień ojca majsterkowicze kupią tanio coś interesującego.

Lipiec

To czas na letnie rzeczy, a wiec wszelkie szorty, sukienki, koszulki, stroje kąpielowe czy okulary już będą pojawiać się taniej.

Sierpień

W drugim miesiącu wakacji również można kupić taniej wszelkie akcesoria wakacyjne, takie przeznaczone na plażę. Gdy wakacje się kończą tańsze będą aparaty fotograficzne. Podobnie walizki i torby podróżne.

Wrzesień

Dzieci będą wracać do szkoły, sklepy więc będą przygotowywać w tym kierunku wiele ciekawych ofert promocyjnych. Założenie będzie takie, by przyciągnąć ​kupujących w taki sposób. W tym okresie będzie się rozpoczynać przygotowanie do nart a więc w przecenie pójdą rowery.

Październik

To idealny moment na kupowanie obuwia sportowego. Na zewnętrz będzie się robić chłodniej i sklepy rozpoczną sprzedaż obuwia zimowego. Buty sportowe będą więc szły w cenę niższą, jeśli na zimę się nie nadają.

Listopad

Przed ofertą gwiazdkową pojawi się propozycja zabawek i kuchennych akcesoriów z poprzednich serii w niższej cenie.

Grudzień

Im bliżej świąt wydaje się, że ceny idą w górę, jednak nie zawsze tak się dzieje. Konkurencja na rynku jest duża a więc sklepy muszą starać się oferować nam dobre ceny.

Nowa gazetka lidl już dostępna!