Strona główna > Promocje na aparaty > Kalendarz tanich zakupów - sierpień, miesiącem promocji na aparaty

Czy zastanawialiście się kiedyś decydowaliście się na zakup poszczególnych produktów, dokładnie w jakiej porze roku? Warto się dowiedzieć o tym kiedy warto kupować. Taką możliwość możecie sprawdzić, jeśli zapoznacie się z naszym wpisem. Istnieją pewne tendencję zakupowe, które są podtrzymywane. My podpowiemy Wam kiedy w ciągu roku warto kupować bez obaw o przepłacanie.

 

Terminarz zakupów

Styczeń

To najlepszy okres na kupowanie jesiennych i zimowych ubrań. W tym miesiącu na półki wchodzi wiosenna kolekcja a więc sklepy chcą zrobić miejsce na nowe rzeczy więc inne sprzedają po prostu taniej. Obniżki mogą sięgnąć nawet do 70%. Na początku roku można także kupić urlop w ciepłych krajach.

Luty

Początek lutego to czas wyprzedaży kolekcji jesień zima. Na koniec promocji warto kupić garnitur ponieważ wtedy również pojawi się dobra cena. W lutym oczywiście pojawiają się wyprzedaże roczników samochodów oraz opon,.

Marzec

To okres między feriami i wakacjami, a więc musi się pojawić nieco lepsza cena na plecaki i walizki, mniej zapłacimy za narty, sprzedawcy szykują bowiem do sprzedaży rowery.

Kwiecień

Jeśli będzie to miesiąc z Wielkanocą taniej powinny się pojawić akcesoria związane ze świętami - promocje wielkanocne w gazetkach -, w kwietniu rozpoczyna się również wyprzedaż międzysezonowa. Taniej kupimy między innymi sneakersy.

Maj

W maju pojawiają się produkty związane z dniem Matki, promocje obejmują ubrania, akcesoria, perfumy, torebki czy portmonetki.

PaniTorbalska kod rabatowy - sposób na tanie torebki i akcesoria.

 

Czerwiec

Gdy mamy za oknem ciepło spadają ceny na zimowe wyjazdy. Gdy zbliża się dzień ojca majsterkowicze kupią tanio coś interesującego.

Lipiec

To czas na letnie rzeczy, a wiec wszelkie szorty, sukienki, koszulki, stroje kąpielowe czy okulary już będą pojawiać się taniej.

Sierpień

W drugim miesiącu wakacji również można kupić taniej wszelkie akcesoria wakacyjne, takie przeznaczone na plażę. Gdy wakacje się kończą tańsze będą aparaty fotograficzne. Podobnie walizki i torby podróżne.

Wrzesień

Dzieci będą wracać do szkoły, sklepy więc będą przygotowywać w tym kierunku wiele ciekawych ofert promocyjnych. Założenie będzie takie, by przyciągnąć tanie aparaty​kupujących w taki sposób. W tym okresie będzie się rozpoczynać przygotowanie do nart a więc w przecenie pójdą rowery.

Październik

To idealny moment na kupowanie obuwia sportowego. Na zewnętrz będzie się robić chłodniej i sklepy rozpoczną sprzedaż obuwia zimowego. Buty sportowe będą więc szły w cenę niższą, jeśli na zimę się nie nadają.

Listopad

Przed ofertą gwiazdkową pojawi się propozycja zabawek i kuchennych akcesoriów z poprzednich serii w niższej cenie.

Grudzień

Im bliżej świąt wydaje się, że ceny idą w górę, jednak nie zawsze tak się dzieje. Konkurencja na rynku jest duża a więc sklepy muszą starać się oferować nam dobre ceny.